Infolinka a telefonické objednávky +421 905 211 122

Högl riesling Federspiel

Högl riesling Federspiel
Id produktu:

Poloha vinohradov nachádzajúcich sa v blízkosti rieky Dunaj dodáva tomuto Rieslingu osobitý charakter. Už od prvého momentu je svieži a prekypuje ovocnými tónmi. Je to nekomplikované víno v tom najpozitívnejšom slova zmysle. Živé a lahodné, definované jasnou paletou chutí, no zároveň jemné a guľaté. Dokonalý spoločník k dobrému jedlu.

Terasy vo Wachau

Väčšina terás sa nachádza v oblasti Spitzer Graben. Vinárstvo Högl však vlastní aj vinohrady priamo pri rieke, medzi obcami Weissenkirchen a Loiben, kde sa na piesočnatých terasách pestuje najmä Veltlín a Riesling. Práve vinič rastúci v blízkosti rieky predstavuje dokonalý úvod do sveta týchto odrôd, keďže neodráža charakter pôdy do takej miery ako vinič zo strmých terás v Spitzer Graben a navyše je prístupnejší už v skoršom štádiu vývoja. Výsledkom sú ľahšie vína, ktoré prinášajú dokonalý pôžitok počas jarných a letných dní.

13,80€
Pre členov wineshelf klubu iba: 13,68€
Dostupnosť: vypredané
Možnú dostupnosť môžete preveriť na info@wineshelf.sk
Dbáme na vysoké štandardy kvality našich produktov a služieb a súčasne aj na zodpovedné pitie. Preto je obsah tejto stránky dostupný len osobám starším ako 18 rokov