Infolinka a telefonické objednávky +421 905 211 122

MORELLA Primitivo Malbek 2018

Kombinujúce tradície a inovácie je vhodná definícia pre tento Primitivo blend. Tento blend je možné degustovať aj ako "mladšie" víno, ale je vhodné aj na vyzrievanie. Priemerný vek vinohradov z ktorého pochádza je 40 rokov.
Id produktu:

85% Primitivo & 15% Malbec

Víno je rubínovo červenej farby s vôňou pripomínajúcou zrelé čerešne s mätovými či korenistými prvkami. Chuti dominujú charakteristické prvky čerešní a sliviek s jemnou pikantnosťou a elegantnou trieslovinou v stredne dlhej dochuti.

Ruby red in color, ripe cherry with minty and spicy notes on the nose. Round cherry and plum characters with spicy elegant tannin finish on the palate.

Winemaking Notes

Hand harvested into small boxes. Fermentation in small open vats, with hand plunging and temperature control at 28o C. Traditional basket soft pressing. Matured in french barriques for 10 months. Futher matured in bottle for a minimum of 8 months.

25,20€
Pre členov wineshelf klubu iba: 23,40€
Dostupnosť: skladom
Posielame do 24 hod. od prijatia úhrady
Dbáme na vysoké štandardy kvality našich produktov a služieb a súčasne aj na zodpovedné pitie. Preto je obsah tejto stránky dostupný len osobám starším ako 18 rokov